Apple Renewed Grade C | Apple Watch Series 10 LTE 46mm | Jet Black
- TootjadApple Renewed
- Mudel: AppleWatchS10LTE46JetBlackC
- Saadavus: 1
-
282€
Apple Renewed Grade C | Apple Watch Series 10 LTE 46mm | Jet Black
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani tüüp | Retina OLED LTPO |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade C |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5435 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple Watch Series 10 LTE 46mm |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Jet Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


